Weicon İzmir Bölge Bayi

weicon izmir bölge bayi
Endüstriyel marka yapıştırıcılar özellikle sanayilerde ve endüstrilerde tercih edilir. Artek Hırdavat, Weicon İzmir Bölge Bayi olarak hizmet vermektedir. Endüstriyel yapıştırıcılarda yapıştırılan ürünlerin sızdırmazlığını arttırmak, montajın daha iyi tutmasını sağlamak gibi amaçlar yer almaktadır. Alt tabakayı yapıştırma ve kohezyonla bağlamakta olup, geniş kapsamlı bir kullanımı mevcuttur.

Çok güçlü bir yapıya sahip olan bu ürünler, geniş bir alanda kullanılmaları sebebiyle farklı seçeneklere sahiptir. Dolayısıyla kişiler hemen karar vermeden önce kendisine ve ihtiyaçlarına en uygun olanı keşfetmelidir.

Eğer endüstriyel yapıştırıcılar gerekiyorsa, Artek Endüstriyel - Weicon İzmir bölge bayi olarak size sunduğumuz tüm seçenekleri inceleyebilir ya da bizimle geçebilirsiniz.

Weicon İzmir Bölge Bayi Çözümleri Arasından Hangisi Seçilmeli?

Endüstriyel yapıştırıcı aldıktan sonra ihtiyaçlarınızı karşılaması için özen gösterilmesi gereken bazı noktalar yer alır. Bunları bilmek, daha doğru bir şekilde karar almanıza yardımcı olur. Aşağıdaki hususlara dikkat ederseniz, daha iyi bir karar vermeniz mümkündür:

 1. Yapıştırılacak malzeme türüne göre yapıştırıcı seçilmelidir. Bazı yapıştırıcılar bazı maddeleri daha iyi bir şekilde yapıştırabilir. Buna dikkat etmek daha iyi sonuçlar elde etmenize olanak tanıyabilir.
 2. Her yapıştırıcının farklı özelliği vardır. Dolayısıyla etkisini göstereceği sıcaklıklar, nem koşulları standart değildir. Endüstriyel yapıştırıcı seçerken kullanılacağı ortam göz önünde bulundurulmalıdır.
 3. Yapıştırıcılar gücü yapıştırılacak malzeme, bunun yapısı ve işlevine göre farklılık göstermektedir. Dolayısıyla dikkat edilmesi gereken konulardan bir tanesidir.
 4. Her yapıştırıcı farklı hızlarda kurumaktadır. Satın almadan bunu öğrenmeniz önerilir.


Tüm bunların yanı sıra pratik ve rahat bir şekilde yapıştırıcıyı kullanabilmek gerekir. İşlemler böylece daha rahat ve hızlı bitirilebilir.
Weicon İzmir bölge bayi olarak hizmet veren Artek Endüstriyel tarafından sunulan seçenekleri incelerken bu gibi noktalara dikkat ederseniz, ihtiyacınıza en uygun çözümleri keşfedebilirsiniz.

Weicon İzmir Bölge Bayiinin Sunduğu Endüstriyel Yapıştırıcıların Özellikleri Neler?

Endüstriyel yapıştırıcı günümüzde farklı sektörlerde, farklı şeyleri yapıştırmak için kullanılır. Kullanıma göre en iyi seçenekleri sunabilmek için birbirinden farklı seçenekler yer almaktadır. Özellikleri her birinde farklılık arz etmektedir.

Bu nedenle hızlı bir şekilde karar vermek, sonuçlarından memnun kalmanıza engel olabilir. Weicon İzmir bölge bayi olarak sunduğumuz ürünlerin özellikleri bu nedenle standart değildir. Karar vermeden önce farklı seçenekleri inceleyebilir, böylece aralarından size en uygun olanlarını tespit edebilirsiniz.

Weicon İzmir Bölge Bayi Ürünleri Nerelerde Kullanılır?

Endüstriyel yapıştırıcı ürünleri bugün farklı alanlarda kullanım görmektedir. Endüstri ve sanayi dünyasında, geniş bir alana sahiptir. Bunun haricinde kapı ve pencere montaj işlemlerinde de faydalanabilir.
Kapı ve pencerelerde malzeme değiştikçe kullanılan yapıştırıcı da farklılaşabilir. Ancak genel anlamda şu gibi kullanım alanları yer almaktadır:
 1. PVC
 2. Fiberglas
 3. Ahşap
 4. Hibrit Alüminyum
Kapı ve pencerelerin dışında Weicon İzmir bölge bayi tarafından size sunulan endüstriyel yapıştırıcılar farklı alanlarda da kullanılabilir.

Paketleme Sektörü

Endüstriyel yapıştırıcı günümüzde ambalaj endüstrisinde de faydalanılmaktadır. Ahşap, karton ya da plastik gibi ürünlerin yapıştırılması böylece mümkün hale gelir. Dolayısıyla oldukça kullanışlı ve verimli bir yapısı yer almaktadır.
Bununla birlikte sektör içinde yapıştırılacak malzemelere göre kullanılan yapıştırıcı ürünler farklılık arz edebilir.

Ağaç İşleme

Ahşap günümüzde birçok alanda kullanılan bir malzemedir. Bu bakımdan ağaç işleme endüstrisi de oldukça geniştir. Bu sektörde kullanılan çok sayıda malzeme yer almaktadır. Gerekli durumlarda yapıştırıcıdan da yararlanabilmektedir.

Bu gibi durumlarda yapıştırılacak malzemeler, bunların ağırlığı veya farklı noktalara göre kullanılabilecek farklı yapıştırıcı malzemeler vardır. Bunların her birinin incelenmesi, aralarından size en uygun olanlarının kullanılması önerilir.

Bu gibi örnekler, endüstriyel yapıştırıcıların kullanım alanlarından bazılarıdır. Weicon İzmir bölge bayi olarak hizmet veren firmamız bu kapsamda geniş kapsamlı çözümler sunmaktadır.

Weicon İzmir Bölge Bayii Endüstriyel Yapıştırıcı Çeşitleri Neler?

Endüstriyel yapıştırıcı çeşitleri oldukça geniştir. Bunların her biri farklı alanlarda kullanım için özel bir şekilde tercih edilir. Böylece farklı ihtiyaçlara bir yanıt sunulmaktadır. Firmamız genel anlamda size şunları sunmaktadır:

 1. Yapıştırıcılar ve Sızdırmazlık Malzemeleri
 2. Komponentli Yapıştırıcılar ve Sızdırmazlık Malzemeleri
 3. Elastik Yapıştırıcılar ve Sızdırmazlık Malzemeleri
 4. Teknik Spreyler
 5. Aktif Sıvı Maddeler
 6. Montaj Macunları
 7. Yağlar
 8. Aksesuar ve Dozajlama Ürünleri
 9. Setler
Tüm bunların yanı sıra farklı seçenekler ve ürünler de vardır. Eğer endüstriyel yapıştırıcılar almak istiyorsanız, firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Size sunduğumuz ürünler hakkında bilgi alabilir, haklarında merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

*Soru: Hangi bölgelere satışınız vardır?
*Cevap: Firmamız, Weicon ürün grubunun Ege bölge ana bayisidir. İzmir,Aydın,Manisa başta olmak üzere Ege bölgesi içerisinde bulunan tüm illere satışımız mevcuttur.

*Soru: Satışlarınız toptan mıdır?
*Cevap: Satışlarımızın %99'u toptan yapılmaktadır. İşletmemize gelen müşterilerimize de, perakende olarak satış yapmaktayız.

*Soru: Ürün teslimi nasıl olmaktadır?
*Cevap: Ürünlerimizi kargo yolu ile göndermekteyiz yada acil durumlarda kendi aracımızla teslim etmekteyiz.

*Soru: Sipariş geçildikten sonra kaç gün içinde ürün gönderimi yapmaktasınız?
*Cevap: Ürünlerimizi sipariş teyiti alındıktan sonra birkaç gün içinde göndermekteyiz.