Site tasarım: www.mehmetcabar.com

ANTİBAKTERİYEL EL TEMİZLEME SOLÜSYONU (El Dezenfektanı)

Buradasınız: OBERR \ Antibakteriyel Temizleme Solüsyonu \ANTİBAKTERİYEL EL TEMİZLEME SOLÜSYONU (El Dezenfektanı)

ANTİBAKTERİYEL EL TEMİZLEME SOLÜSYONU (El Dezenfektanı)

El hijyeninin gerekli olduğu tüm alanlarda, Klinik ve muayenehanelerde enjeksiyon, fonksiyon öncesi antiseptiğinde kişisel hijyeni korumada ve sürdürmede, güvenle kullanılır. Özellikle kış aylarında, okullarda ve toplu taşıma alanlarında gribal hastalıkların yayılmasını önlemede ameliyat yoğun bakım servisleri ve muayenehaneler gibi riskli alanlarda, para kullanan herkesin bulaşıcı hastalığa yakalanmasını önlemede ve umuma açık yerlerde her türlü malzemenin ortak kullanımından sonra el ve cilt hijyeninin gerek görüldüğü her yerde kullanılır. Ev, İş yerleri, Kamu Kurumlarında genel kullanıma uygundur. Ürünümüz Sağlık Bakanlığı Tarafından Biyosidal ruhsatlıdır. %70 Alkol İçerir Bileşimi: %60 Ethanoll (cas no: 64-17-5) -%10 Propanol (cas no:67-63-0) Elde üreme ve hastalık taşıma riski olan mikroorganizmalara karşı mücadelede temizlik kritik öneme sahiptir. Sürekli kullanımda virüs ve bakterilere karşı tam koruma sağlar. İnsan ve çevre sağlığı açısından olumsuz bir etkisi yoktur.
Formülünde bulunan nemlendiriciler ile cildi besler. Uygulama sonrası ellerde ve ciltte hissedilir bir yumuşaklık bırakır.

PRATİK UYGULAMA Direk olarak ele uygulanır. Su kullanımı ya da yıkamaya gerek duyulmaz. Kısa süre içerisinde etkili temizlik sağlar ve kendiliğinden uçar. Raf ömrü üretim tarihi itibarı ile 2 yıldır.
ÜRÜN KODU:ANTİBAKTERİYEL EL TEMİZLEME DEZENFEKTANI
Dezenfektan